Reklama

Kobieta z małym dzieckiem w aucie, a kierowca kompletnie pijany. Obywatelskie zatrzymanie na Binkowie

Opublikowano:
Autor:

Kobieta z małym dzieckiem w aucie, a kierowca kompletnie pijany. Obywatelskie zatrzymanie na Binkowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Bełchatowa kolejny raz nie zawiedli. Wczoraj, 19 września na jednym z bełchatowskich osiedli dwie kobiety uniemożliwiły dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu. Policyjna interwencja i badanie alkomatem wykazały, że amator jazdy na podwójnym gazie miał w organizmie 3 promile alkoholu!

Około godziny 17.00 do sklepu spożywczego na os. Binków podjechał mężczyzna, którego wygląd i sposób poruszania wskazywały, że znajduje się pod wpływem alkoholu. 32-latek wszedł do sklepu, gdzie zauważyły go pracujące w nim kobiety.

- Na pytanie czy to on kierował seatem cordoba, odpowiedział twierdząco, po czym natychmiast wyszedł ze sklepu, wsiadł do auta i zamierzał odjechać. Kobiety wybiegły za nim, uniemożliwiając mu dalszą jazdę wyciągając ze stacyjki kluczyki – wyjaśniają funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie.

Jak się okazało w aucie przebywała również pasażerka z małym dzieckiem, która widząc zaistniałą sytuację, oddaliła się. Ekspedientki niezwłocznie powiadomiły dyżurnego bełchatowskiej komendy, a przybyły na miejsce patrol zatrzymał 32-letniego kierującego, gdyż posiadał on dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

- Po przebadaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 3 promile alkoholu. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierującego zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do lat pięciu – dodają bełchatowscy policjanci

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE