Reklama

Klub podróżnika - wyspa Thassos Sebastian Bielak

Opublikowano:
Autor:

Klub podróżnika - wyspa Thassos Sebastian Bielak - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika, który odbędzie się 15 listopada o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. O greckiej wyspie Thassos opowie Sebastian Bielak.

Wakacje w środku jesieni? Czemu nie! Na kapryśną pogodę za oknem, Miejskie Centrum Kultury proponuje podróż do ciepłej Grecji! Przewodnikiem po wyspie Thassos będzie Sebastian Białek, który opowie o swoich ulubionych zakątkach wyspy, pokaże slajdowisko złożone z kilkuset zdjęć oraz zaprezentuje autorski film, pt. „Wyspa Thassos. Słoneczne plaże północnej Grecji”.

Jak mówi sam prelegent: „Bazując na własnym doświadczeniu, swoją prezentacją pragnę udostępnić szczegółowe informacje, potrzebne każdemu turyście do przyjemnego i bezpiecznego zwiedzania Thassos. Podczas prelekcji, widzowie zobaczą i usłyszą o efektownych krajobrazach oraz malowniczych, piaszczystych plażach, nadmorskich miasteczkach oraz portach, górskich wioskach przypominających żywe skanseny, tradycyjnych potrawach kuchni greckiej, o stylu życia i kulturze Tasyjczyków, lokalnej architekturze, atrakcjach turystycznych oraz infrastrukturze ułatwiającej turystom zwiedzanie wyspy”.
Wstęp wolny.

Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania – przyrodnik i podróżnik, zafascynowany dziką przyrodą Alaski. Prowadzi stronę internetową poświęconą przyrodniczym podróżom po Świecie (www.sebastianbielak.pl) oraz kanał YouTube („Podróże Bliskie Naturze”).

Więcej na: www.mck.belchatow.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE