Reklama

Klub podróżnika -w drodze na najwyższe szyty Afryki

Opublikowano:
Autor:

Klub podróżnika -w drodze na najwyższe szyty Afryki - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 21 lutego o godzinie 18:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy. Gościem będzie Robert Gondek, który zaprezentuje prelekcję, pt. „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”. Wstęp wolny.

Pan Robert Gondek to prawdziwy pasjonat Afryki, który odwiedził już 20 krajów czarnego lądu. O pięciu z nich opowie podczas czwartkowej prelekcji.
"W drodze na najwyższe szczyty Afryki” to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności. Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya a na szczycie Mount Meru poczekamy na wschód słońca. Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie i w towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy.

To nie koniec przygód! Podczas spotkania Klubu odwiedzimy goryle górskie w Rwandzie i szympansy w Ugandzie a także odkryjemy afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.
Na koniec spotkamy się z Tanzańskimi Masajami oraz Tamburyniarzami z Burundi i próbując afrykańskich przysmaków, zrelaksujemy się na rajskich plażach Zanzibaru.

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny autorstwa Roberta Gondka, poświęcony Afryce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE