Reklama

Reklama

Klub HDK przy Elektrowni Bełchatów podsumował akcję zbiorowego pobierania krwi

Opublikowano: pon, 21 sie 2017 09:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 14 l krwi udało się zebrać podczas akcji zbiorowego pobierania krwi, którą 5 sierpnia zorganizował Klub HDK przy Elektrowni Bełchatów. Akcję przeprowadzono w ramach obchodów „Dnia Energetyka 2017”

Reklama

Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Zarejestrowaliśmy 37 osób i pozyskaliśmy 14 400 ml krwi od 32 dawców - informuje Jacek Tokarczyk, Prezes Klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów. Wszyscy krwiodawcy, którzy oddali krew otrzymali upominki ufundowane przez PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów oraz market Bricomarché i Kino Helios. Dwie osoby otrzymały również dwutygodniowe vouchery do siłowni GYMCITY.

Z roku na rok przybywa sympatyków energetycznej akcji – osób, które dzielą się tym, co mają najcenniejsze. W tegoroczną akcję oprócz doświadczonych krwiodawców z Klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów włączyli się licznie mieszkańcy regionu bełchatowskiego.

-Ważnym elementem działalności naszego Klubu jest propagowanie honorowego krwiodawstwa oraz uświadamianie znaczenia krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego, prowadzenie działań na rzecz rozwoju krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz pozyskiwanie nowych honorowych dawców krwi, dlatego cieszy nas bardzo duża grupa osób, które oddały krew po raz pierwszy - dodaje Jacek Tokarczyk.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.