Reklama

Kleszczowianin postanowił wyrównać porachunki z przeszłości. Za to co zrobił, może spędzić 5 lat za kratkami

Opublikowano:
Autor:

Kleszczowianin postanowił wyrównać porachunki z przeszłości.  Za to co zrobił, może spędzić 5 lat za kratkami - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzielnicowi z Kleszczowa zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który skopał samochód innego mężczyzny, uszkadzając w pojeździe drzwi oraz lusterka . Pokrzywdzony wstępnie oszacował straty na 1500 złotych. 20-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek, 27 kwietnia 2017 roku policjanci z posterunku w Kleszczowie zostali zawiadomieni o uszkodzeniu volkswagena przez młodego mężczyznę. Jak ustalili policjanci, cała sytuacja rozegrała się pod jednym ze sklepów przy ul. Głównej w Kleszczowie. 44-letni zgłaszający, mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, przyjechał wraz ze swoim 22-letnim znajomym na zakupy. W tym czasie pod sklepem stała grupka młodych mężczyzn. W pewnym momencie, kiedy 22-latek pakował zakupy do bagażnika, podbiegł do niego jeden z nich i pomiędzy mężczyznami doszło do przepychanki. 22-latek schronił się w samochodzie zamykając za sobą drzwi, co bardzo rozwścieczyło atakującego. Zaczął on kopać w drzwi, uszkadzając karoserię i przy okazji lusterko.

Dzielnicowi natychmiast pojechali wraz ze zgłaszającym i jego znajomym w rejon sklepu, gdzie doszło do uszkodzenia pojazdu. W pobliżu przebywała grupa pięciu młodych mężczyzn. Zgłaszający wskazał sprawcę zamieszania. Był nim 20-letni mieszkaniec Kleszczowa. W chwili zatrzymania miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał się do skopania volkswagena, bo jak oświadczył „chciał wyrównać porachunki z przeszłości”. Zamiast tego, trafił do policyjnego aresztu.

Wstępnie, uszkodzenie pojazdu wyceniono na 1500 złotych. 20-letni sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE