Reklama

Kleszczów rozdaje miliony. Część pieniędzy trafi do Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Kleszczów rozdaje miliony. Część pieniędzy trafi do Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kleszczów, radni zdecydowali o przekazaniu dwóch milionów złotych między innymi na wsparcie podmiotów leczniczych w województwie łódzkim. Niemałą część tej kwoty otrzyma Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Do bełchatowskiej placówki trafi dotacja z przeznaczeniem na zakup sprzętu medycznego w tym m. in. łóżek szpitalnych wraz z wyposażeniem na potrzeby Oddziału Chorób Wewnętrznych. Mowa o kwocie w wysokości 150 tysięcy złotych.

To jedna z najwyższych dotacji dla podmiotów medycznych jakie zostały przyznane przez kleszczowskich radnych podczas lutowej sesji. Więcej, bo aż 200 tysięcy złotych, otrzymał tylko Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Wsparcie otrzymały też dwa inne placówki lecznicze ze stolicy naszego województwa oraz ośrodki z Radomska, Tomaszowa Mazowieckiego czy wreszcie z samego Kleszczowa.

Ponadto radni Kleszczowa udzielili pomocy finansowej kliku gminom i dwóm powiatom. Zdecydowano się wesprzeć między innymi remonty dróg i szkół czy też budowę sali gimnastycznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE