Reklama

Kibice z biletami nie mogli wejść na mecz. GKS wyjaśnia, co się wydarzyło podczas spotkania z mistrzem Polski

Opublikowano:
Autor:

Kibice z biletami nie mogli wejść na mecz. GKS wyjaśnia, co się wydarzyło podczas spotkania z mistrzem Polski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W piątek, 14 sierpnia GKS Bełchatów podjął u siebie mistrza Polski – Legię Warszawa w meczu 1/32 Pucharu Polski. Pojawiły się jednak problemy, część kibiców, która kupiła bilet na to spotkanie nie mogła wejść na trybuny. Skąd taka decyzja?

Jak poinformował dzisiaj klub GKS Bełchatów, trudna decyzja o zamknięciu bram i uniemożliwieniu części kibiców wejścia na obiekt została podjęta w trakcie pierwszej połowy spotkania. Czym klub argumentuje takie działania? W wydanym dziś komunikacie mowa jest przede wszystkim o zagrożeniu epidemicznym.

- Ta decyzja zapadła z uwagi na dużą liczbę fanów na stadionie i przed wejściami, co przy braku stosowania się do zasad reżimu sanitarnego przez część osób (pomimo apeli spikera), stwarzało rosnące zagrożenie epidemiologiczne – czytamy w komunikacie.

Dodatkowo w dniu meczu wystąpił czasowy problem dotyczący systemu informatycznego obsługującego wejścia na stadion.

- Niestety te dwa elementy pozbawiły część kibiców przyjemności obserwowania na żywo pojedynku „Brunatnych” z mistrzem Polski – informuje klub GKS Bełchatów.

A co z niewykorzystanymi biletami? Zawiedzeni kibice mogą oczywiście liczyć na zwrot pieniędzy. Klub przygotował też dodatkową rekompensatę – każdy, komu nie udało się dostać na spotkanie z mistrzem Polski, będzie mógł wybrać jeden mecz ligowy w rundzie jesiennej, na który wejdzie za darmo. Jak odzyskać pieniądze za bilet? Klub zaproponował dwie możliwości

  • przesłanie maila z podaniem imienia, nazwiska, sześciu pierwszych cyfr numeru pesel, ceny biletu oraz numeru konta celem przelania środków na adres pok@gksbelchatow.com
  • przybycie do Punktu Obsługi Kibica w tygodniu przed pierwszym domowym meczem Fortuna 1 Ligi celem odbioru gotówki osobiście (z dokumentem tożsamości)
W ramach rekompensaty każda z osób będzie mogła także wybrać dowolny mecz rundy jesiennej przy Sportowej, na który wejdzie bezpłatnie na voucher. Aby go otrzymać klub proponuje także dwie formy odbioru:

  • przesłanie w mailu adresu korespondencyjnego celem przesłania przez klub vouchera do późniejszej wymiany w kasie lub Punkcie Obsługi Kibica
  • odbiór vouchera w Punkcie Obsługi Kibica przy okazji zwrotu pieniędzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE