Reklama

IPhone drożej o tysiąc złotych. Black Friday: nie daj się zrobić na szaro!

Opublikowano:
Autor:

 IPhone drożej o tysiąc złotych. Black Friday: nie daj się zrobić na szaro! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Promocja goni promocję, galerie handlowe zapełniają klienci kuszeni promocjami, na które czekali cały rok. Black Friday przypada właśnie, dziś, a wir zakupów porwie z pewnością całe rzesze mieszkańców Bełchatowa i regionu. Czy ceny produktów rzeczywiście są aż tak atrakcyjne? Nie brakuje głosów mówiących, że to jedynie próba nabicia klientów w butelkę. Wszystko, czarno na białym widać na stronie Fake Friday, gdzie sami możecie sprawdzić, czy macie do czynienia z super promocją, czy zamachem na Wasze portfele.

Strona Fake Friday dopiero co pojawiła się w sieci, a już zdobywa szczyty popularności. Jej twórca, który pozostaje anonimowy, poświęcił mnóstwo czasu, by prześledzić ceny produktów w konkretnych sklepach od czerwca do listopada tego roku.

Operator strony pozwala użytkownikom sprawdzić, czy sprzedawcy w okresie poprzedzającym Black Friday manipulują cenami, podnosząc je, by następnie oferować mega atrakcyjny rabat. Dzięki Fake Friday łatwo możesz ustrzec się przed sztuczką marketingową. Na stronie dostępna jest bowiem wyszukiwarka, która pozwala użytkownikowi porównać ceny produktów na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Jednym z przykładów może być Apple iPhone 7 256 GB, którego dziś kupić możemy za 3400 zł. Kusząca oferta, patrząc na jego niedawną cenę - 3999 zł. Tyle, że jeszcze w lipcu kosztował... 2499 zł.

- Napisałem bota, który kilka razy w miesiącu sprawdzał ceny produktów w sklepach z elektroniką. Podaję tutaj najniższą cenę jaką bot odczytał w ostatnich 6 miesiącach. To są ceny takie jakie podawały strony. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy produktów ma tutaj swoje ceny - wyjaśnia na stronie Black Friday jej anonimowy operator.

Nie chcesz dać się oszukać? Wejdź TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE