Reklama

Helios zaprasza na filmowy Maraton Sylwestrowy!

Opublikowano:
Autor:

Helios zaprasza na filmowy Maraton Sylwestrowy! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Helios zaprasza na filmowy Maraton Sylwestrowy!

Najbardziej wystrzałowa noc w roku tuż-tuż! Z tej okazji ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na wyjątkowy Nocny Maraton Sylwestrowy. Do wyboru kinomanów będą aż dwa zestawy nowości, w tym także przedpremierowych filmów!

Sylwesterowa, filmowa uczta w kinach Helios to idealny sposób na przywitanie Nowego Roku. Nie zabraknie dobrej zabawy, niezapomnianych emocji, gwiazd filmowych na wielkim ekranie, a przede wszystkim - toastu noworocznego!
W dwóch
zestawach, wyświetlanych podczas Maratonu Sylwestrowego znalazły się po dwa filmy. Projekcje rozpoczną się 31 grudnia o godzinie 21:45.

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane przedpremierowe tytuły. Na ekranach pojawią się między innymi: Vincent Cassel i Olga Kurylenko w filmie przygodowym „Władca Paryża”, a także Viggo Mortensen, Linda Cardellini i Joe Cortese w komediodramacie „Green Book”.

Druga propozycja to prawdziwa uczta dla miłośników komedii romantycznych. Widzowie zobaczą premierowe pokazy „Teraz albo nigdy!” z niesamowitą Jennifer Lopez w roli głównej oraz „Pech to nie grzech” z Barbarą Kurdej-Szatan, Mikołajem Roznerskim i Krzysztofem Czeczotem.

Zapowiada się naprawdę wyjątkowa noc w niezwykłej kinowej atmosferze! Nocny Maraton Sylwestrowy to obowiązkowa pozycja dla wszystkich kinomanów. Bilety można nabyć w kasach kin Helios w całej Polsce (poza Atrium Biała w Białymstoku) oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_sylwester18.

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 46 kinami mającymi łącznie 261 ekranów i ponad
51 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska podczas XXV edycji konkursu w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE