Reklama

Reklama

Gwiazda telewizji i znana piosenkarka na wielkim otwarciu Bawełnianki. Galeria zaprasza już 26 kwietnia!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gwiazda telewizji i znana piosenkarka na wielkim otwarciu Bawełnianki. Galeria zaprasza już 26 kwietnia! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Otwarcie Galerii Bawełnianka jest z pewnością wydarzeniem, na które długo czekało wielu mieszkańców Bełchatowa. Jest to projekt wyjątkowy, bo zlokalizowany w historycznym centrum miasta, na terenie dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego. Miejsce, które przez wiele lat było sercem Bełchatowa, teraz zyska zupełnie nowe oblicze.

Reklama

Koncert jako główna atrakcja otwarcia

- Wielkie otwarcie galerii zostało zaplanowane w dniach 26-28 kwietnia. Głównym punktem programu będzie koncert gwiazdy młodego pokolenia – Sary James, która przyjedzie do Bełchatowa prosto ze Stanów Zjednoczonych - informuje Marcin Rzepecki, przedstawiciel inwestora.

Zwyciężczyni IV edycji programu "The Voice Kids Poland" w 2022 r. zachwyciła swoim głosem publiczność amerykańskiego "Mam talent". Jako jedna z niewielu uczestników otrzymała od jurorów tzw. „Złoty Przycisk”. Koncert Sary odbędzie się w piątek 28 kwietnia o godz. 19.00, a całe wydarzenie poprowadzi Tomasz Kammel. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Oprócz tego na klientów będzie czekało dużo innych atrakcji. Przez 3 dni otwarcia na scenie głównej swoje umiejętności zaprezentują lokalne zespoły artystyczne. Odbędą się również pokazy cyrkowe. Wśród atrakcji dla najmłodszych są m.in. animacje z balonami, malowanie buziek, stanowisko z popcornem i watą cukrową.

 

Jakie sklepy znajdą się w Galerii?

Pierwsze dni otwarcia to również okazja do skorzystania ze specjalnych promocji od marek dostępnych w Galerii Bawełnianka. Swoje sklepy otworzą tu m.in. Apart, Carry, CCC, Cropp, Dealz, Half Price, Hebe, House, Media Expert, Mohito, Ochnik, Pepco, Reserved, Rossmann, Sinsay, Swiss, TEDi, Verona, Vision Express, Vistula, W.Kruk, Via Moda czy Wólczanka. 

Wszelkie szczegóły odnośnie wydarzenia będą się pojawiały w mediach społecznościowych Galerii.

 

O inwestycji

Inwestorem Galerii Handlowej Bawełnianka w Bełchatowie jest firma GBB Invest sp. z o.o., której większościowym udziałowcem jest spółka TG Capital Sp. z o.o., należąca do holdingu finansowego działającego głównie w branży deweloperskiej oraz inwestycyjna spółka RM Investments Sp. z o.o., działająca na rynku nieruchomości. Wynajem prowadzi międzynarodowa firma Cushman&Wakefield. Za nadzór inwestorski nad komercjalizacją obiektu odpowiada firma Mallson Polska.

 

O Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.cushmanwakefield.com lub na Twitterze: @CushWake.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE