Reklama

Gra o Tron w Helios!

Opublikowano:
Autor:

Gra o Tron w Helios! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Premiera 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron” w naszym kinie!

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów jednego z najlepszych seriali wszech czasów!

15 kwietnia na ekranach kin Helios w całej Polsce zobaczycie premierowo pierwszy odcinek 8. sezonu serialu HBO „Gra o tron”. Ponadto, przy tej okazji, zaprezentowany zostanie także ostatni odcinek 7. sezonu na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

Adaptacja bestsellerowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Znakomity serial HBO to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Historia osadzona w krainie gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron…

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na seans wystarczy dokonać rejestracji pod adresem got.helios.pl, a następnie odebrać je osobiście, w kasie wybranego podczas rejestracji kina sieci Helios. Odbiór zaproszeń będzie możliwy w niedzielę 14 kwietnia, od godziny 10:00. Abonenci HBO GO będą mogli odbierać zaproszenia jako pierwsi, już od soboty, 13 kwietnia.

Do zobaczenia na seansach, niech Siedmiu Wam sprzyja!UWAGA: Fakt rejestracji nie będzie gwarantował otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE