Reklama

Reklama

Strażacy żegnają swojego prezesa. Zmarł Marek Dudkiewicz

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Gminy Szczerców

Strażacy żegnają swojego prezesa. Zmarł Marek Dudkiewicz  - Zdjęcie główne

foto Urząd Gminy Szczerców

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie żyje Marek Dudkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Magdalenowie i pracownik urzędu gminy w Szczercowie. Kiedy zaplanowano uroczystości pogrzebowe?

Reklama

Smutne wieści z gminy Szczerców. Po długiej chorobie zmarł Marek Dudkiewicz, prezes OSP Magdalenów oraz pracownik Urzędu Gminy Szczerców. Ze strażacką jednostką z Magdalenowa związany było od 30 lat. Najpierw pełnił w niej funkcję skarbnika, a ostatnio prezesa.

-  Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i współpracownika, Marka Dudkiewicza. Składamy szczere wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie Rodzinie i bliskim Zmarłego. Będziemy go pamiętać jako społecznika, serdecznego i uczynnego sąsiada, dobrego Kolegę - takimi słowami zmarłego pożegnał urząd gminy w Szczercowie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek (8 kwietnia) na cmentarzu parafialnym w Parznie o godz. 14.

Marek Dudkiewicz miał 53 lata.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy