Reklama

Reklama

Wybory w gminie Drużbice. Mieszkańcy będą głosować już w przyszłym tygodniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Wybory w gminie Drużbice. Mieszkańcy będą głosować już w przyszłym tygodniu - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańców gminy Drużbice czekają wybory. Głosowanie zorganizowane zostanie już za kilka dni, w związku z rezygnacją ze stanowiska, która wpłynęła do urzędu pod koniec zeszłego roku. Kto zostanie nowym sołtysem?

Reklama

Wójt gminy Drużbice zarządził przedterminowe wybory. Decyzja spowodowana jest rezygnacją z pełnionej funkcji złożoną w grudniu przez obecnego sołtysa Bukowia Dolnego. W związku z tym w przyszyły tygodniu, mieszkańcy ruszą do urn. Zebranie, podczas którego przeprowadzone zostaną wybory, zorganizowane będzie w piątek, 10 lutego, w budynku szkoły w Suchcicach. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Porządek obrad obejmuje wybór i konstytuowanie komisji skrutacyjnej, zgłaszanie kandydatur na stanowisko sołtysa, przeprowadzenie tajnego głosowania orazogłoszenie wyników. Po zakończonych wyborach będzie również czas na wolne wnioski i zapytania.

Jak przekazuje urząd gminy, w zebraniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy sołectwa Bukowie Dolne. Głosować natomiast mogą osoby posiadające czynne prawa wyborcze.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy