Reklama

Reklama

Gmina sprawdzi posesje. Kiedy pracownicy wyruszą do mieszkańców?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gmina sprawdzi posesje. Kiedy pracownicy wyruszą do mieszkańców? - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy gminy Bełchatów muszą przygotować się na to, że już niedługo do ich drzwi zapukają pracownicy z upoważnieniem wójta. Będą oni przeprowadzać inwentaryzację wyrobów zawierających azbest znajdujących się na posesjach. Kiedy można spodziewać się wizyty?

Reklama

Gmina Bełchatów rozpoczyna inwentaryzację wyrobów zawierających azbest. Już niedługo do drzwi mieszkańców mogą zapukać przedstawiciele samorządu. Pracownicy sprawdzać będą wszystkie elementy azbestowe znajdujące się na danej posesji. Dotyczy to zatem zarówno azbestu znajdującego się na dachu, jak i tego zdemontowanego, składowanego w określonym miejscu.

Inwentaryzacja rozpoczyna się już dziś (24 stycznia) i potrwa aż do 30 kwietnia. Prowadzić ją będą pracownicy firmy zewnętrznej wybranej przez gminę do wykonania tego zdania. Osoby wyznaczone do przeprowadzenia spisu będą miały przy sobie upoważnienia z podpisem Wójta Gminy Bełchatów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości ze strony mieszkańców lub chęci potwierdzenia tożsamości osoby przeprowadzającej inwentaryzację można skontaktować się z przedstawicielem firmy pod numerem telefonu 733 636 414.

- Bardzo prosimy mieszkańców o to, by udostępnili osobom wykonującym inwentaryzację potrzebne informacje na temat wyrobów zawierających azbest, również tych zdemontowanych i zgromadzonych na posesjach – apeluje samorząd.

Inwentaryzacja prowadzona jest ze względu na przystąpienie przez Gminę Bełchatów do opracowania aktualizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Bełchatów na lata 2023-2032”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy