Reklama

Reklama

Inwestycja za ponad milion złotych. Już niedługo ruszają prace

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Inwestycja za ponad milion złotych. Już niedługo ruszają prace - Zdjęcie główne

Poglądowe | foto Gmina Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Bełchatów rozstrzygnęła przetarg na kolejną inwestycję. Prace rozpoczną się już niedługo. Zadanie ma pochłonąć ponad milion złotych.

Reklama

Już niedługo rozpocznie się kolejna inwestycja w gminie Bełchatów. Tym razem robotników spotkamy w Ludwikowie. Zostanie tam poprowadzona kanalizacja deszczowa z wlotami ulicznymi. W ramach prac powstanie 615 metrów kolektora, 30 sztuk wpustów z osadnikiem i syfonem oraz 16 studni rewizyjnych.

Umowę na tę inwestycję urząd podpisał z firmą Sanel, która jest również wykonawcą innego gminnego zadania, jakim jest budowa kanalizacji sanitarnej w Zdzieszulicach Górnych. Sanel zajmuje się także remontem ulicy Kwiatowej, który jest już na ukończeniu.

Prace nad budową kanalizacji mają rozpocząć się już niedługo i według umowy potrwać mogą 6 miesięcy. Koszt zadania to 1 154 527 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy