Reklama

Reklama

GKS Bełchatów szuka prezesa. Jakie są wymagania?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

GKS Bełchatów szuka prezesa. Jakie są wymagania?  - Zdjęcie główne

poglądowe | foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rada Nadzorcza GKS-u Bełchatów ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu. Chętni mogą się zgłaszać do 11 stycznia. Jakie wymagania trzeba spełnić, aby usiąść w fotelu zajmowanym do tej pory przez Wiktora Rydza?

Reklama

W połowie listopada z funkcji prezesa GKS Bełchatów zrezygnował Wiktor Rydz. Oficjalnych powodów tej decyzji nie poznaliśmy, rzecznik klubu informował wówczas, że był to indywidualny wybór prezesa. W grudniu rada nadorcza klubu przyjęła rezygnację Rydza, a chwilę później tymczasowym prezesem mianowała swojego członka - Marka Grzesiaka. 

W pierwszych dniach stycznia postanowiono jednak ogłosić konkurs na prezesa klubu z ulicy Sportowej.  Lista wymagań, które trzeba spełnić jest całkiem długa – po pierwsze, kandydat musi posiadać doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności sportowej, lub w pracy na stanowiskach kierowniczych spółki kapitałowej, stowarzyszenia lub fundacji. Nie obejdzie się też bez dokumentu potwierdzającego wyższe wykształcenie (nie wskazano jednak preferowanych kierunków) oraz zaświadczenia o niekaralności. Kandydować nie może też osoba, której działalność społeczna czy zarobkowa rodzi konflikt interesów wobec działalności klubu.

Swoją kandydaturę można zgłaszać do poniedziałku, 11 stycznia, dzień później nastąpi otwarcie kopert. Więcej niezbędnych informacji o procesie składania zgłoszeń, formie rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej znajdziecie na stronie klubu.

Pozostaje jeszcze pytanie, czy w obliczu olbrzymich kłopotów finansowych GKS, znajdą się chętni by piastować to stanowisko. Przypomnijmy, że GKS Bełchatów ma zaległości z wypłatami wobec zawodników i trenerów grup młodzieżowych. Jak więc klub chce opłacić nowego prezesa? Tego dowiedzą się najpewniej już sami kandydaci w trakcie procesu rekrutacji.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy