Reklama

Gigantyczna kolejka pod MCK o szóstej nad ranem! Za czym stał sznur bełchatowian?

Opublikowano:
Autor:

Gigantyczna kolejka pod MCK o szóstej nad ranem! Za czym stał sznur bełchatowian? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeśli wczorajszego poranka przechodziliście obok Miejskiego Centrum Kultury, mogliście popaść w niemałą konsternację. Chodzi o ogromną kolejkę, która z samego rana ustawiła się pod budynkiem MCK. Nie ma się jednak czego obawiać, przypominająca PRL-owskie tradycje kolejka nie miała nic wspólnego z ''systemem słusznie minionym''. Chodziło bowiem o... Artura Andrusa, który wystąpi w Bełchatowie już 6. lutego.

Okazuje się, że w ramach organizowanego przez MCK cyklicznego wydarzenia "Podwieczorek z Gwiazdą", w Bełchatowie wystąpi znany m.in. ze "Szkła Kontaktowego" Artur Andrus. Czy naprawdę pan Artur ma w Bełchatowie taką rzeszę fanów? Być może tak, jednak z całą pewnością, wpływ na zainteresowanie miał fakt, że tym razem wstęp na wydarzenie będzie darmowy, a to właśnie wczoraj mieszkańcy mogli odebrać wejściówki.

- Raz na jakiś czas możemy pozwolić sobie na zorganizowanie tego typu wydarzenia dla mieszkańców kompletnie za darmo. Każdy mógł odebrać dwa darmowe bilety, a samych miejsc mamy 500 – wyjaśnia Damian Nowak, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bełchatowie.

Wszystkie bilety skończyły po kilku godzinach. Dyrektor MCK zapewnił nas także, że każdy komu nie udało się otrzymać wejściówek , może przyjść do MCK w dniu wydarzenia. Jeśli tylko na sali znajdą się jakieś wolne miejsca, będzie można z nich skorzystać.

Występ Artura Andrusa odbędzie się 6 lutego. Kolejne wydarzenie z serii "Podwieczorek z Gwiazdą" zaplanowano na 27 lutego. Tym razem gościem będzie Zbigniew Zamachowski, któremu fani nowo powstałego serialu o wiedźminie Geralcie, chętnie zadadzą kilka pytań na temat odgrywanej przez niego lata temu roli Jaskra. Tym razem jednak za bilet będzie trzeba zapłacić 15 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE