Reklama

Gaz w bełchatowskiej dyskotece? 4 zastępy straży pożarnej i policja w akcji

Opublikowano:
Autor:

Gaz w bełchatowskiej dyskotece? 4 zastępy straży pożarnej i policja w akcji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do nietypowej sytuacji doszło w sobotę, 19 października w jednej z bełchatowskich dyskotek przy ul. Przemysłowej. Podczas imprezy na parkiet wkroczyli strażacy i policjanci. Wszystko przez podejrzenie rozpylenia gazu w zamkniętym pomieszczeniu. Obecne ustalenia wskazują, że całe zdarzenie było niegroźne, mimo faktu, że część uczestników skarżyło się na złe samopoczucie.

Sobotnią imprezę w jednym z klubów w Bełchatowie jej uczestnicy będą zapewne długo wspominać. Około północy na parkiecie niespodziewanie pojawili się strażacy i policjanci, w zamkniętym pomieszczeniu miał bowiem zostać rozpylony gaz. O sytuacji poinformował służby jeden z uczestników imprezy, który zawiadomił, że osoby wokół niego zaczęły odczuwać duszności i zawroty głowy. Część z nich opuściła budynek. Sam alarmujący twierdził, że też wyczuł woń gazu. Po dojechaniu na miejsce i przeprowadzeniu niezbędnych kontroli, służby stwierdziły, że sytuacja nie wymaga ich interwencji.

Z informacji uzyskanych od uczestników imprezy, którzy informowali o przebiegu zdarzenia wynika, że mogło dojść do rozpylenia gazu pieprzowego. Twierdzą, że w pewnym momencie poczuli nieprzyjemną woń i zaczęli mieć trudności z oddychaniem. W całej sytuacji nikt nie ucierpiał, żaden z uczestników imprezy nie potrzebował też pomocy medycznej. Po chwili niepewności wszyscy wrócili do wspólnej zabawy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE