Reklama

Reklama

Festiwal filmowy „Nakręceni” dla szkół

Opublikowano: czw, 22 cze 2017 16:15
Autor:

Festiwal filmowy „Nakręceni” dla szkół - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Tegoroczna edycja Festiwalu Filmowego „Nakręceni” przeznaczona była (po raz pierwszy!) dla uczniów szkół regionu bełchatowskiego. Zgłoszone filmy będzie można obejrzeć i z ich autorami spotkać się 22 czerwca o godz. 18:15. Wstęp wolny!

Autorzy filmów wezmą tego dnia udział w warsztatach rozwoju kreatywności prowadzonych przez Małgorzatę Stasiak - wykładowcę w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz Liceum Filmowym przy Szkole Filmowej Wajdy.

Informacje o filmach, które zostaną pokazane:

gambling
długość (min:sek): 02:12
reżyseria: Zosia Hochman, Alicja Bielaś
scenariusz: Alicja Bielaś, Zosia Hochman
zdjęcia: Zosia Hochman, Alicja Bielaś
gatunek: teledysk
opis: Teledysk do utworu „gambling” Szymona Mikły. Bohater teledysku spacerując po lesie poszukuje czegoś.
kategoria: szkoła ponadgimnazjalna


Szkoła na dobry start
długość (min:sek): 03:44
reżyseria: Paulina Giszter
scenariusz: Monika Tokarek, Małgorzata Świątek, Agnieszka Koszek, Agnieszka Langkamer, Jolanta Wereszka, Renata Forusińska
zdjęcia: Paulina Giszter
gatunek: teledysk
opis: Film powstał w celu promocji szkoły i kierunków kształcenia. Przedstawia szeroką ofertę edukacyjną w lekkiej formie teledysku. Zrealizowano go w gmachu szkoły przy użyciu popularnej wśród internautów techniki lip dub'u.
kategoria: szkoła ponadgimnazjalna


1863 - 2015
długość (min:sek): 07:07
reżyseria: Paulina Giszter
scenariusz: Monika Tokarek, Małgorzata Świątek, Agnieszka Koszek, Agnieszka Langkamer, Jolanta Wereszka, Renata Forusińska
zdjęcia: Paulina Giszter
gatunek: inny
opis: Film pt. „1863 – 2015” powstał w ramach realizacji projektu historycznego „Romuald Traugutt patronem naszej szkoły” w roku jubileuszowym placówki. Projekt powstał przy współpracy z Muzeum Regionalnym w Bełchatowie. Uczniowie pragnęli oddać hołd i szacunek Polakom poległym za ojczyznę podczas Powstania Styczniowego.
kategoria: szkoła ponadgimnazjalna


Na przekór
długość (min:sek): 19:00
reżyseria: Maja Cieślik, Piotr Uznański
scenariusz: Maja Cieślik
zdjęcia: Piotr Uznański
gatunek: dramat
opis: Historia młodej dziewczyny, która musi podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, jednak w dążeniu do jej celu na drodze napotyka znaczącą przeszkodę, której spróbuje stawić czoło. Czy jej wysiłki się opłacą? Czy będzie miała wystarczająco uporu żeby zrobić to na przekór?
kategoria: gimnazjum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.