Reklama

Ekspozycja PGE Giganty Mocy na Majówkę!

Opublikowano:
Autor:

Ekspozycja PGE Giganty Mocy na Majówkę! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Ekspozycja PGE Giganty Mocy zaprasza do Bełchatowa na pełen atrakcji weekend majowy. Moc przygód czeka tu na wszystkich, niezależnie od wieku i zainteresowań! Ekspozycję można będzie zwiedzać od 01 do 05 maja w godzinach 11:00 – 19:00.

Interaktywne centrum PGE Giganty Mocy to jedna z największych atrakcji turystycznych Łódzkiego – jego dotychczasową działalność nagrodzono Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla najlepszego produktu turystycznego 2015r. oraz główną nagrodą Ministra Infrastruktury i Rozwoju w konkursie „Polska Pięknieje – 7 cudów funduszy europejskich” za miejsce przyjazne rodzinie.

Tutaj można przeżyć podróż wehikułem czasu, popływać w morzu jurajskim, poznać historię złóż węgla brunatnego i dowiedzieć się skąd mamy prąd. Można także wcielić się w górnika oraz dystrybutora mocy. Odpowiemy tu na wiele pytań z zakresu nauk przyrodniczych; ewolucji człowieka, paleontologii, geologii, czy fizyki, a to wszystko w sposób przystępny i zrozumiały nawet dla najmłodszych. Zamiast „suchych faktów” oferujemy doświadczenie i przygodę, zaś wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych zyskasz ot tak, przy okazji!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE