Reklama

Edward Olszewski złożył zażalenie na decyzję prokuratury w sprawie WOD-KANu i wydał oświadczenie

Opublikowano:
Autor:

Edward Olszewski złożył zażalenie na decyzję prokuratury w sprawie WOD-KANu i wydał oświadczenie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Edward Olszewski, były prezes WOD-KAN Bełchatów i autor zawiadomienia do prokuratury w sprawie nadużycie uprawnień lub niedopełnienie obowiązków przez obecne władze spółki, wydał oświadczenie w związku z informacją o umorzeniu śledztwa.

W swoim piśmie Edward Olszewski odnosi się do oświadczenia spółki WOD-KAN oraz artykułu autorstwa prezesa WOD-KAN Bełchatów, Piotra Kopka w bieżącym biuletynie „Ziemia Bełchatowska”.

Treść oświadczenia Edwarda Olszewskiego publikujemy w całości poniżej:

O Ś W I A D C Z E N I E

W związku z komunikatem zarządu Spółki WOD-KAN Sp. z o.o. w/s postanowienia o umorzeniu postępowania w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Tryb. z dnia 23.07.2018r. dotyczącym powstania wielkiej szkody majątkowej na rzecz WOD-KAN sp. z o.o. w wyniku niedopełnienia obowiązków przez prezesa Spółki Piotra Kopka oraz w związku z artykułem w tej sprawie opublikowanym w Biuletynie Ziemi Bełchatowskiej oświadczam, że hymny pochwalne prezesa Piotra Kopka na swój temat są przedwczesne, gdyż postępowanie nie zostało ostatecznie zakończone. W oparciu o opinię Instytutu Badań i Analiz Sądowych w Warszawie, z której wynika, że wielka szkoda majątkowa, jaka powstała na rzecz Spółki w czasie realizacji kontraktu 10 i 10a wynosi 1.884 989,80 zł , złożyłem zażalenie na decyzję Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Tryb. do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Tryb. Uważam, że wobec powstania tak znaczącej szkody sprawa ta nie może być zamieciona pod dywan.

Komentarze Piotra Kopka na temat umorzenia postępowania z zawiadomienia zarządu Spółki w związku z realizacją kontraktu nr 9 są całkowicie niepoważne i pozbawione sensu. Tym bardziej, że jak pisze sam Piotr Kopek złożył zażalenie na umorzenie śledztwa i czeka na rozstrzygnięcie Sądu Okręgowego. Powinien więc poczekać na rozstrzygnięcie sądu i dopiero potem komentować. Na dalsze publikacje Piotra Kopka zmierzające do naruszenia mojego dobrego imienia będę reagował adekwatnie do stopnia naruszenia prawa w tych publikacjach.

Bełchatów 20.09.2018r. Edward Olszewski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE