Reklama

Reklama

Dzień Nauczyciela w gminie Bełchatów. Wójt oraz dyrektorzy szkół gratulowali i nagradzali [FOTO]

Opublikowano: czw, 14 paź 2021 10:56
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nauczyciele z gminy Bełchatów otrzymali nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości w Dobiecinie wójt oraz dyrektorzy szkół nagradzali wyróżnionych pracowników.

Reklama

Nauczyciele i pracownicy administracji oraz obsługi szkół w gminie Bełchatów świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wręczono nagrody dla osób, które wykazały się szczególnym zaangażowaniem. Podczas uroczystości, która odbyła się w szkole w Dobiecinie, wójt oraz dyrektorzy gratulowali i dziękowali pracownikom oświaty za ich pracę.

Nagrody pieniężne, każda po 2,5 tys. zł (brutto), przyznane przez wójta Konrada Koca, otrzymało w sumie dziewięć osób. Są to: Aleksandra Fornalik (dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Domiechowicach), Joanna Ladko-Szymańska (dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobiecinie), Aleksandra Pakuła (dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzelowie), Tomasz Starzyński (dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawie), Aneta Borowska (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie), Małgorzata Klewin-Krzesiak (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Domiechowicach), Beata Robaszek (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łękawie), Zuzanna Szafrańska (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzelowie), Kinga Szczygłowska (nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kurnosie Drugim).

Podczas uroczystości wręczono także nagrody, przyznawane przez dyrektorów poszczególnych placówek.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dobiecinie otrzymali: Julita Kardas-Figlus, Izabela Kołodziejczyk, Lidia Pawlik, Katarzyna Piasta, Krzysztof Orpel.

Nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrzelowie otrzymali: Rafał Cierpiał, Katarzyna Kotas, Beata Sejdija, Anna Stasiak, Edyta Zawodzińska.

Nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Domiechowicach otrzymali: Danuta Baczmańska, Agnieszka Karpińska,Agnieszka Ostrowska,Anna Sękowska oraz Anetta Sobieszek.

Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Janowie otrzymała: Anna Sapela.

Z kolei nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kurnosie Drugim otrzymali: Angelika Dobrzelak, Anna Jamroży,Agnieszka Łukjanow,Angelika Mularczyk-Janus,Julita Najgebauer,Anna Niewieczerzał,Małgorzata Terlicka oraz Piotr Stolecki.

Natomiast nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Łękawie otrzymali: Robert Gembicki, Bożena Mocherek, Hanna Paradecka, Małgorzata Stypa oraz Urszula Wolska.

Wszystkie placówki oświatowe w gminie Bełchatów na nagrody dla swoich pracowników w 2021 roku otrzymały w sumie 59 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 9 dni temu | ocena +0 / -0

  Strażak Sam

  Prym prowadzi Dobiecin w każdej dziedzinie.Przecież Vice nie może się mylić w żadnej dziedzinie i wszystko robi dla dobra sprawy,swojej sprawy albo swoich pociotków.Niemożliwe jest uprawdopodobnienie za pomocą innych dowodów niż ustawki.Tak się robi w konia szeregowca .Wójt chwali Vice ,Vice popiera Wójta i karuzela się kreci z różnym skutkiem byle na stołku.

 • 11 dni temu | ocena +4 / -0

  prawda

  cda.pl/video/86706276f

  • 11 dni temu | ocena +0 / -0

   zdrowiaiwolności

   zrzutka.pl/869jy4