Reklama

Dwóch mężczyzn napadło i pobiło rowerzystę. Są już w rękach policji

Opublikowano:
Autor:

Dwóch mężczyzn napadło i pobiło rowerzystę. Są już w rękach policji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzielnicowi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o pobicie mieszkańca powiatu bełchatowskiego. Sprawcom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 28 grudnia po godzinie 21.00 w Szczercowie na ulicy Częstochowskiej. 22-letni rowerzysta został zaczepiony przez dwóch znanych mu mężczyzn, którzy słownie prowokowali go do bójki. Jednemu z nich wyraźnie nie podobało się, że pokrzywdzony jedzie rowerem po chodniku. Kiedy szczercowianin nie reagował na ich zaczepki, agresorzy zaczęli bić go po głowie pięściami. Pokrzywdzony upadł, a napastnicy zaczęli kopać rower i po nim skakać. Zniszczyli też zakupy, jakie mężczyzna wiózł ze sobą. Napastnicy uciekli, kiedy zobaczyli, że ich ofiara dzwoni na policję.

Sprawcy zostali zatrzymani już następnego dnia rankiem przez dzielnicowych z posterunku policji w Szczercowie i Klukach. Zatrzymani, 20-letni mieszkańcy Kluk i Szczercowa usłyszeli już zarzuty. Wyrazili skruchę i chęć naprawienia szkody. Za pobicie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE