Reklama

Druga osoba z koronawirusem w Bełchatowie. Kobieta jest w stanie ciężkim

Opublikowano:
Autor:

Druga osoba z koronawirusem w Bełchatowie. Kobieta jest w stanie ciężkim - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Bełchatowie odnotowano drugi przypadek zachorowania na koronawirusa. To kobieta w średnim wieku, która trafiła wczoraj do bełchatowskiego szpitala. Z nieoficjalnych jak dotąd informacji wynika, że testy potwierdziły obecność patogenu. Bełchatowiankę przewieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. Jej stan jest poważny.

Choć oficjalnych informacji w sprawie póki co nie ma, to z dobrze poinformowanego źródła wiemy, że w Bełchatowie odnotowano drugi potwierdzony przypadek zachorowania na COVID-19. To kobieta w średnim wieku, mieszkanka Bełchatowa. Jak udało się ustalić, do szpitala w Bełchatowie trafiła wczoraj z objawami świadczącymi o tym, że mogła zarazić się koronawirusem. Wykonano jej testy na obecność patogenu. Dziś przyszły wyniki, które potwierdziły zachorowanie.

Kobieta została przewieziona do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu. To jeden z 19 szpitali w kraju, które zostały przekształcone w zakaźne i są w gotowości na przyjmowanie chorych zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że bełchatowianka jest podłączona pod respirator, jej stan jest ciężki. Z dyrekcją szpitala do tej pory nie udało nam się skontaktować.

Jak udało się ustalić, bełchatowianka pracuje w jednej ze spółek PGE na terenie kopalni i od kilkunastu dni przebywała na urlopie.

Oficjalnego potwierdzenia nowych zachorowań na COVID-19 w woj. łódzkim dziś jednak jeszcze nie ma, natomiast jak wynika z naszych ustaleń, jest to tylko kwestia czasu. O sprawie będziemy na bieżąco informować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE