Reklama

Dramatyczny apel kibiców GKSu Bełchatów [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Dramatyczny apel kibiców GKSu Bełchatów [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O tym, że sytuacja finansowa GKS-u Bełchatów jest zła wiadomo nie od dziś. Coraz częściej w kuluarach mówi się nawet o upadłości klubu przy Sportowej. Środowiska skupione wokół: Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Wszystkie Grupy Kibicowskie Fanów GKS Bełchatów wystosowały apel by ratować "Brunatnych".

Adresatem apelu są lokalni politycy, zarówno samorządowi jaki i parlamentarzyści, firmy, instytucje, związki zawodowe, stowarzyszenia, lokalne media i środowiska sportowe. W przesłanym oświadczeniu nadesłanym przez kibiców czytamy:

„W związku z tym, iż Nasz Klub GKS Bełchatów stoi na skraju bankructwa, a jego przyszłość w najbliższych miesiącach i latach stoi pod wielkim znakiem zapytania, w imieniu wszystkich Kibiców i Sympatyków Naszej Drużyny apelujemy do wszystkich lokalnych środowisk o zjednoczenie się dla dobra wspólnej sprawy, jaką jest Nasz Klub i podjęcie natychmiastowych, zdecydowanych działań mających na celu jego ratowanie!”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE