Reklama

DPS w Bełchatowie poznał wyniki testów na koronawirusa. Co wykazały próbki pobrane przez żołnierzy WOT?

Opublikowano:
Autor:

DPS w Bełchatowie poznał wyniki testów na koronawirusa. Co wykazały próbki pobrane przez żołnierzy WOT? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Bełchatowie poznali wyników testów na koronawirusa. Okazało się, że wszystkie są negatywne. Podobnie sytuacja wygląda w placówce w Zabłotach, gdzie również nikt nie zaraził się patogenem. Wymazy do testów od personelu pobrali w ubiegłym tygodniu żołnierze WOT. Badania zostały przeprowadzone na zlecenie wojewody łódzkiego.

Ponad 100 testów na obecność koronawirusa, które przeprowadzono wśród pracowników DPS-ów w powiecie, na szczęście miały wynik ujemny. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu placówki w Bełchatowie i Zabłotach odwiedzili żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy pobrali próbki od personelu.

- Jako pierwszych poddano testom pracowników bełchatowskiego DPS, następnie zespół wymazowy pojawił się w Zabłotach. Oczekiwanie na wyniki trwało kilka dni. Placówki odetchnęły z ulgą po dzisiejszej informacji, że żaden z testów nie potwierdził obecności koronawirusa – informuje bełchatowskie starostwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE