Reklama

Reklama

Co z tegorocznymi Dniami Bełchatowa? Magistrat podjął decyzję w sprawie święta miasta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Co z tegorocznymi Dniami Bełchatowa? Magistrat podjął decyzję w sprawie święta miasta  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pomimo luzowania obostrzeń i restrykcji, tegoroczne Dni Bełchatowa nie odbędą się. Miejskie Centrum Kultury, wspólnie z władzami miasta, podjęło decyzję o rezygnacji z organizacji święta miasta.

Reklama

To już jest pewne. Drugi rok z rzędu nie odbędą się Dni Bełchatowa. Pomimo częściowego luzowania obostrzeń i restrykcji, władze miasta wspólnie z MCK Bełchatów podjęły decyzję o nieorganizowaniu festynu z okazji święta miasta. 

Damian Nowak, dyrektor MCK Bełchatów zdradza, że decyzja była bardzo trudna, a główny powód to pandemia. Jak przyznaje, w ostatnich miesiącach przez trwające obostrzenia, nie było możliwości negocacji i podpisania umów z zespołami i gwiazdami, bo nie wiadomo było, co będzie kilka miesięcy później. 

- Nie mogliśmy zawierać umów z zespołami, nie wiedząc jaka będzie sytuacja. W tej chwili mamy zbyt mało czasu na negocjacje. Wspólnie z panią prezydent podjęliśmy decyzję, aby jednak nie organizować festynu dla tak dużej liczby mieszkańców - mówi Damian Nowak. 

Jak dodaje, miasto planuje cykl mniejszych imprez kulturalnych latem m.in. w lipcu i sierpniu. 

- Będą to wydarzenia dla mniejszej liczby mieszkańców, ale postaramy się, aby wynagrodzić bełchatowianom brak Dni Bełchatowa - zapewnia Damian Nowak. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy