Reklama

Chce pojechać z Bełchatowa do Brukseli... czołgiem [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Chce pojechać z Bełchatowa do Brukseli... czołgiem [VIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wybory do Parlamentu Europejskiego za nieco ponad miesiąc. 26 maja wybierzemy europosłów, tymczasem kampania wyborcza nabiera tempa. Spotkania w wyborcami już za sobą mają kandydaci z łódzkiej listy Prawa i Sprawiedliwości (relacja TUTAJ). W środę, 17 kwietnia do Bełchatowa na spotkanie z wyborcami przyjedzie z kolei „jedynka” łódzkiej listy Koalicji Europejskiej – profesor Marek Belka (szerzej: KLIK). Jedyny reprezentant naszego miasta do europarlamentu, Patryk Marjan z Konfederacji zaprezentował z kolei dość niecodzienny spot wyborczy.

Czołgiem do Brukseli, w taki sposób bełchatowski polityk zamierza pojechać na pierwsze posiedzenie europarlamentu, jeżeli się do niego dostanie. Deklaracja niecodzienna, ale z pewnością wpisująca się w kampanię jaką Konfederacja przyjęła już podczas pierwszego oficjalnego wystąpienia prezentujące listę ugrupowania w okręgu łódzkim. Już 2 kwietnia Patryk Marjan informował, że do Parlamentu Europejskiego idzie, wspólnie z ugrupowaniem zrobić 'prawdziwą wojnę o nasze, polskie interesy'.

- Ta podróż zostanie sfinansowana z funduszy unijnych, gdyż tylko pensja europosła jest w stanie pokryć koszty paliwa. Pojazd nie spełnia żadnych unijnych norm emisyjnych – pisze na swoim oficjalnym fun page Patryk Marjan prezentując swój wyborczy spot.

Patryk Marjan zamyka na pozycji 10 łódzką listę Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

A jaka jest wasza opinia na temat tego spotu wyborczego?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE