Reklama

Byli poszukiwani. Wpadli w ręce bełchatowskiej policji w wyjątkowo głupi sposób

Opublikowano:
Autor:

Byli poszukiwani. Wpadli w ręce bełchatowskiej policji w wyjątkowo głupi sposób - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 22 listopada 2018 roku w ręce bełchatowskich stróżów prawa wpadło dwóch poszukiwanych. Policjanci interweniowali wobec nich, ponieważ przechodzili przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Po wylegitymowaniu okazało się, że 34-latek jest poszukiwany do odbycia kary, z kolei 46-latek do ustalenia miejsca pobytu.

Do pierwszego zatrzymania doszło o godz. 9.30 na ul. Wojska Polskiego w Bełchatowie. Policjanci drogówki podjęli interwencję wobec pieszego, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że 34-latek jest poszukiwany do odbycia kary. Mężczyzna został przewieziony do komendy celem wykonania z nim dalszych czynności. Jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu.

Drugi poszukiwany wpadł na ul. Pabianickiej około godz. 16.30. Podczas legitymowania okazało się, że 46 - letni mężczyzna jest poszukiwany przez prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu. 46-latek również przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, za co został ukarany mandatem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE