Reklama

"Byczek" z porsche zatrzymał ruch na środku S8 i chciał pobić innego kierowcę. To nagranie trafiło do policji [FILM]

Opublikowano:
Autor:

"Byczek" z porsche zatrzymał ruch na środku S8 i chciał pobić innego kierowcę. To nagranie trafiło do policji [FILM] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzcy policjanci poszukują kierowcy porsche, który w minioną środę, 4 lipca doprowadził do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji na drodze S8. Do zdarzenia doszło na wysokości Wielunia. Mężczyzna za kółkiem luksusowego auta najpierw wymusił zatrzymanie innego samochodu, a później próbował pobić jego kierowcę.

- Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą S8 w kierunku autostrady A1. Wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche, który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta wyprzedził mnie, zatrzymał moje auto i cały ruch co mogło spowodować karambol. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę, by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto, a ja szybko odjechałem – relacjonuje kierowca.

Całe nieprzyjemne i bardzo niebezpieczne zajście zarejestrowała kamera samochodowa. Kilkuminutowy filmik trafił do serwisu YouTube na kanał Stop Cham i już zainteresowała się nim łódzka komenda policji. Mundurowi zapowiedzieli dokładną analizę materiału. Jak powiedziała dla Radia Łódź Joanna Kącka, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji:

- Niewątpliwie kierowca porsche stworzył zagrożenie w ruchu drogowym i powinien ponieść konsekwencje. Dlatego apelujemy do osób, które uczestniczyły w tym zdarzeniu, które dysponują oryginałem filmu, o kontakt z łódzką policją. Zrobimy wszystko, aby do odpowiedzialności pociągnąć osobę, która tak nieodpowiedzialnym zachowaniem stworzyła ogromne zagrożenie dla ruchu.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w tej sprawie, proszeni są o kontakt telefoniczny z łódzką policją pod numerem 42 665 22 57 lub przesłanie informacji drogą mailową na adres - stopagresjidrogowej@ld.policja.gov.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE