Reklama

Bukmacherzy oceniają szanse w wyborach. Są już kursy na kandydatów z Bełchatowa

Opublikowano:
Autor:

Bukmacherzy oceniają szanse w wyborach. Są już kursy na kandydatów z Bełchatowa - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Samorządowa kampania wyborcza pomału nabiera rozpędu. W mieście pojawiły się już pierwsze reklamy komitetów, coraz więcej czasu październikowej elekcji poświęcają też media. Walką o fotel prezydenta naszego miasta zainteresowała się nawet... jedna z firm bukmacherskich.

Mowa konkretnie o firmie „forBET”, której analitycy pokusili się jak na razie o ocenę szans dwóch kandydatów - Marioli Czechowskiej, urzędującej prezydent, która tym razem wystąpi pod własnym szyldem, oraz Grzegorza Gryczki z Ziemi Bełchatowskiej. Kursy wystawione przez bukmachera (1,45 do 2,50) wskazują na to, że zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest urzędująca prezydent Bełchatowa. Z pewnością jednak wyścig o prezydenturę nie rozegra się tylko pomiędzy wspomnianą dwójką. Być może oferta bukmacherska zostanie niedługo poszerzona o kolejne nazwiska.

Wszak swój start w wyścigu zgłosili już bowiem także inni kandydaci. W tym gronie są między innymi samorządowiec z dwudziestoletnim stażem i były wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz z PLUSa, czy też Piotr Wysocki, oficjalny kandydat Prawa i Sprawiedliwości, które przed czterema laty wygrało wybory na wszystkich frontach w Bełchatowie: w gminie, powiecie, mieście oraz obsadziło fotel prezydenta. Pojawiły się też zupełnie nowe twarze, które chcą zaistnieć w lokalnej polityce. Mowa chociażby o komitecie Nowe Pokolenie. W sumie można spodziewać się nawet dziewięciu chętnych do przejęcia miejskiego steru.

Dziś jednak pewne wydaje się być tylko jedno, a mianowicie to, że przed nami najgorętsza samorządowa kampania, jaką nasze miasto widziało.

Przypominamy, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się w niedzielę 21 października. Ewentualna druga, dokładnie dwa tygodnie później, 4 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE