Reklama

Bracia z Bełchatowa ukradli rower spod szkoły. Wpadli w dość głupi sposób...

Opublikowano:
Autor:

Bracia z Bełchatowa ukradli rower spod szkoły. Wpadli w dość głupi sposób... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z KPP Bełchatów ustalili i zatrzymali osoby odpowiedzialne za kradzież roweru. Bełchatowianie, skorzystali z okazji i przywłaszczyli sobie dwukołowiec o wartości 800 zł, pozostawiony na terenie szkoły. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności, mogą też spodziewać się surowej kary - odpowiedzą bowiem w warunkach recydywy.

Zgłoszenie dotyczące kradzieży, policjanci z Bełchatowa otrzymali 27 maja. Dotyczyło ono roweru, który został wcześniej zostawiony na terenie jeden ze szkół. Pokrzywdzony, stratę wycenił na 800 zł.

- Kryminalni pracując nad tą sprawą ustalili, że sprawcami kradzieży są notowani juz wcześniej bełchatowianie, dobrze znani funkcjonariuszom z innych przestępstw. Złodzieje zostali zatrzymani już następnego dnia po kradzieży. Byli zaskoczeni, że stróże prawa wpadli na ich trop. Wszystkiemu zaprzeczali. Ich wizerunek i sposób działania doskonale zarejestrowały kamery monitoringu na miejscu zdarzenia - informuje KPP Bełchatów.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, sprawcom postawiono zarzuty, ci jednak nie byli w stanie wyjaśnić, co zrobili z rowerem. Mężczyźni są już znani bełchatowskiej policji, a za swoje przestępstwo odpowiedzą w warunkach recydywy. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE