Reklama

Reklama

Bogata gmina przekaże pieniądze dla sąsiadów. Na co zostaną przeznaczone?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Bogata gmina przekaże pieniądze dla sąsiadów. Na co zostaną przeznaczone? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Kleszczów podjęła decyzję o przekazaniu kolejnej pomocy finansowej z puli Solidarnościowego Funduszu Rozwoju Lokalnego. Które samorządy tym razem zawnioskowały o pieniądze na inwestycje?

Reklama

Radni gminy Kleszczów podjęli uchwały w sprawie pomocy finansowej z Solidarnościowego Funduszu Rozwoju Lokalnego. Ponad pół miliona złotych otrzymała gmina Bełchatów. Dotacja zostanie przeznaczona na rozbudowę sieci wodociągowej w Dobrzelowie (210 tys. zł) oraz na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Zawadach (318 tys. zł).

Finansowe wsparcie trafi również do gminy Kluki, która przeznaczy 250 tys. złotych na przebudowę drogi wewnętrznej w Osinie oraz 200 tys. na przebudowę drogi w Wierzchach Parzeńskich.

Pieniądze na inwestycje przekazano też dla gmin z pow. radomszczańskiego. Gmina Lgota Wielka otrzymała 698 tys. zł na przebudowę drogi w Lgocie Wielkiej oraz drogi w Wiewiórowie.

Z kolei gmina Dobroszyce otrzymała 240 tys. zł na przebudowę jezdni na odcinku Rożny – Zdania oraz 250 tys. zł na remont drogi do gruntów rolnych w miejscowości Żaby.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy