Reklama

BMW zapaliło się obok stacji paliw na Włókniarzy. Policjanci w roli strażaków [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

BMW zapaliło się obok stacji paliw na Włókniarzy. Policjanci w roli strażaków [FOTO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do nietypowej, bo przeprowadzonej przez funkcjonariuszy policji, akcji gaśniczej doszło na Al. Włókniarzy w Bełchatowie. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych, ogień, który wydobywał się z bagażnika BMW nie zdołał się rozprzestrzenić.

Do sytuacji doszło w poniedziałek, 11 lutego na jednej ze stacji benzynowych na Al. Włókniarzy w Bełchatowie. W okolicach godziny 15:00, patrolujący miasto policjanci zauważyli, że z bagażnika BMW stojącego na zatoczce stacji benzynowej wydobywa się dym.

- Obok samochodu stało dwóch mężczyzn. Kiedy jeden z nich otworzył bagażnik auta, nagle pojawił się płomień. Ogień zaczął rozprzestrzeniać się na całą powierzchnię bagażnika. Policjanci natychmiast zareagowali i podjęli akcję gaśniczą. Podbiegli do pojazdu. Użyli gaśnicy z radiowozu, która wystarczyła do ugaszenia pożaru. Dzięki szybkiej reakcji i determinacji policjantów niebezpieczeństwo zostało zażegnane, pożar został ugaszony przed przyjazdem straży pożarnej – informuje KPP Bełchatów.

Na miejscu pojawili się też funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej, którzy upewnili się, że w pojeździe nie ma już źródeł ognia. Przeprowadzona na miejscu analiza wykazała, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej w obrębie akumulatora. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE