Reklama

BMW pędziło wprost na niego - było blisko "czołówki". Policja szuka świadków

Opublikowano:
Autor:

BMW pędziło wprost na niego - było blisko "czołówki". Policja szuka świadków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowska policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 22 czerwca w miejscowości Wielopole (gm. Bełchatów). Kierujący BMW, chciał wyprzedzić samochód ciężarowy, zjechał więc na przeciwległy pas, którym poruszała się honda – jej kierowca zachował na szczęście zimną krew i zjechał do rowu by uniknąć czołowego zderzenia.

Sytuacja miała miejsce 22 czerwca, około godziny 12:15 na DK74 w miejscowości Wielopole. Wyjątkowym brakiem rozwagi wykazał się kierowca BMW, który zaczął manewr wyprzedzania, nie upewniwszy się, że nic nie nadjeżdża z naprzeciwka. Na szczęście, kierowca poruszającej się na drugim pasie hondy zdążył zareagować i zjechać do rowu by uniknąć czołowego zderzenia.

Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśniają teraz funkcjonariusze z KPP Bełchatów. Trwają też poszukiwania świadków całej sytuacji.

- Wszystkie osoby, które są świadkami tego zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat, mogące pomóc w ustaleniu świadków zdarzenia, jego przyczyn i przebiegu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bełchatowie. Kontakt telefoniczny z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym 47 8465 248 w godzinach 7:30-15:30 lub całodobowo z dyżurnym jednostki 47 8465 211 – informuje KPP Bełchatów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE