Reklama

Reklama

Bezpłatne badania dla młodzieży

Opublikowano: czw, 28 wrz 2017 09:37
Autor:

Bezpłatne badania dla młodzieży - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowie pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych mogą skorzystać z bezpłatnych badań laboratoryjnych i konsultacji dietetycznej. Program „Zdrowo gram, jestem eko” jest kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy starostwa powiatowego. Ma na celu pomóc młodzieży w dbaniu o swoje zdrowie.

Reklama

Akcja bezpłatnych badań dla młodzieży „Zdrowo gram, jestem eko” rozpoczęła się. Uczniowie zostali poinformowani o możliwości wykonania badania laboratoryjnego krwi, sprawdzającego m.in. cholesterol, trójglicerydy, morfologię, hormony tarczycy, elektrolity, poziom cukru we krwi. Każdy uczestnik programu będzie mógł skonsultować wyniki badań ze specjalistą dietetykiem. Zgłoszenia uczestnictwa w akcji przyjmują wychowawcy. Jeżeli w danej szkole jest punkt pielęgniarski, istnieje możliwość na miejscu pobrania krwi . Spotkanie z dietetykiem odbywa się w przychodni „MegaMed”.

W pięciu szkołach, gdzie program jest realizowany, ilość miejsc jest ograniczona. W liceach ogólnokształcących (im. Broniewskiego i im. Kochanowskiego ) może wziąć udział w akcji po 55 uczniów, w ZSP nr 3 – 70, w ZSP nr 4 – 60, a w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zelowie – 30.

Akcja programu „Zdrowo gram, jestem eko” zakończy się 30 listopada.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.