Reklama

Bełchatowscy policjanci uratowali mu życie. Mężczyzna mógł umrzeć w samochodzie

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowscy policjanci uratowali mu życie. Mężczyzna mógł umrzeć w samochodzie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z KPP Bełchatów odnaleźli i uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na swoje życie. O swoich zamiarach poinformował rodzinę, ta z kolei niezwłocznie zaalarmowała policjantów. Mężczyzna trafił ostatecznie do szpitala – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 29 czerwca. Około godziny 15:30, funkcjonariusze z KPP Bełchatów otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który zdenerwowany miał wyjechać z domu, a następnie skontaktować się z bliskimi, informując, że chce odebrać swoje życie. Rodzina natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy 112.

- Powaga sytuacji wymagała natychmiastowego działania. Komendant bełchatowskiej policji ogłosił alarm i natychmiast rozpoczęto poszukiwania. W czasie kiedy kryminalni zajmowali się przyjmowaniem zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny i ustalali szczegóły zdarzenia, inni funkcjonariusze bez zwłoki ruszyli w wytypowany teren. Policyjne patrole przeczesywały lasy, skwery, tereny nadrzeczne – informuje KPP Bełchatów

Poszukiwania w końcu przyniosły efekty – na skraju lasu w rejonie korytarza Widawki, mundurowi zauważyli samochód poszukiwanego. Osobówka stała z włączonym silnikiem, a na fotelu kierowcy siedział roztrzęsiony mężczyzna. Na widok mundurowych wysiadł z auta, i przyznał, że chciał popełnić samobójstwo, trując się spalinami. Ostatecznie mężczyzna trafił do szpitala – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE