Reklama

Bełchatowianin wpadł z narkotykami w parku

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianin wpadł z narkotykami w parku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony piątek 28 czerwca został zatrzymany 29-latek od dawna poszukiwany przez policję. Okazało się, że poza starymi przewinieniami, będzie musiał tłumaczyć się ze znalezionej przy nim marihuany. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

28 czerwca bełchatowscy policjanci podczas patrolowania miasta zauważyli na ul. Czaplinieckiej podejrzanego mężczyznę. 29-letni bełchatowianin, gdy tylko dostrzegł mundurowych, przyspieszył kroku i zaczął uciekać. Dzięki szybkiej interwencji możliwe było schwytanie uciekiniera.


Okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bełchatowie do odbycia kary zastępczej 25 dni pozbawienia wolności - tłumaczy KPP w Bełchatowie.


Po sprawdzeniu jego kieszeni przez policjantów odkryto, że miał przy sobie marihuanę. Mężczyzna tłumaczył, że znalazł ją niedawno w parku w mieście. Podejrzany w najbliższym czasie będzie odbywał karę zastępczą, natomiast za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE