Reklama

Bełchatowianin, który proponował seks 13-latce usłyszał już zarzuty. Wiemy, jaka kara mu grozi

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianin, który proponował seks 13-latce usłyszał już zarzuty. Wiemy, jaka kara mu grozi  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowianin złapany przez "łowcę pedofilów" został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za nakłanianie osób małoletnich do obcowania płciowego grozi mu do 2 lat więzienia.

Bełchatowianin, który dopuścił się składania propozycji seksualnych osobie małoletniej na jednym z portali internetowych został zatrzymany w środę, 19 sierpnia na piotrkowskim dworcu PKP. Funkcjonariusze z Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego współpracowali w tej sprawie ze znanym w kraju "łowcą pedofilów"- Krzysztofem Dymkowskim. Więcej o zatrzymaniu mieszkańca Bełchatowa przeczytacie w artykule pt. Bełchatowianin "upolowany" przez łowcę pedofilów...

W czwartek, 20 sierpnia w KMP w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się przesłuchanie 33-letniego bełchatowianina. Po jego zakończeniu mężczyzna usłyszał zarzut składania propozycji seksualnych osobie małoletniej oraz dążeniu do tego celu. Funkcjonariusze zaznaczają jednak, że wciąż trwa dochodzenie w tej sprawie. O dalszym losie zadecyduje sąd. Bełchatowianinowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE