Reklama

Bełchatowianin chciał ukraść butelkę alkoholu. Może posiedzieć nawet 10 lat - swój łup rozbił na chodniku

Opublikowano:
Autor:

Bełchatowianin chciał ukraść butelkę alkoholu. Może posiedzieć nawet 10 lat - swój łup rozbił na chodniku - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z KPP Bełchatów zatrzymali 25 -latka, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na terenie miasta. Mężczyzna próbował ukraść alkohol po czym zaatakował pracownika sklepu, który stanął mu na drodze. Bełchatowianin był już wcześniej notowany, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sytuacja miała miejsce w minioną sobotę, 13 czerwca około godziny 14:30. Do jednego z marketów w Bełchatowie wszedł mężczyzna, który chciał ukraść butelkę z mocnym alkoholem. Swój łup schował pod koszule, a następnie próbował wyjść ze sklepu.

- Jego zachowanie dostrzegł czujny pracownik sklepu, który natychmiast zareagował. Stanął na jego drodze aby odzyskać skradzione mienie. Sprawca jednak nie oddał skradzionego alkoholu. Odepchnął pracownika sklepu oraz uderzył go z pięści w klatkę piersiową. Pokrzywdzony przewrócił się, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Uciekając ostatecznie upuścił swój łup. Butelka wódki, którą trzymał pod koszulą rozbiła się – informuje KPP Bełchatów.

Samo zdarzenie, jak i wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci podjęli działania w celu ustalenia jego tożsamości, co udało się już w kilka godzin po kradzieży. 25 -latek usłyszał już prokuratorskie zarzuty usiłowania kradzieży rozbójniczej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE