Reklama

Reklama

Zamkną główne ulice Bełchatowa. Sprawdź, które miejsca omijać

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zamkną główne ulice Bełchatowa. Sprawdź, które miejsca omijać - Zdjęcie główne

Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już w ten weekend bełchatowskie ulice opanują pasjonaci biegania, którzy wystartują w jubileuszowej edycji „Bełchatowskiej Piętnastki”. W związku z organizacją wydarzenia na utrudnienia muszą przygotować się kierowcy.

Reklama

W niedzielę, 20 listopada, w mieście odbędzie się już 25 edycja Biegu Ulicznego „Bełchatowska Piętnastka”. Tym razem z dystansami 15 i 5 km zmierzy się około 700 sportowców z całej Polski, a także spoza granic naszego kraju. Trasa, którą pokonają poprowadzona będzie ulicami miasta, w związku z czym kierowcy muszą przygotować się tego dnia na utrudnienia.

- W godzinach 11:30 – 14:00 w kilku punktach naszego miasta zostanie wprowadzona zmiana organizacji w ruchu drogowym. Z kolei ruch pieszy na wymienionych ulicach będzie odbywał się bez zakłóceń – przekazuje Agnieszka Polek, z Miejskiego Centrum Sportu.

Utrudnienia dla kierowców wystąpią na ulicach: Dąbrowskiego, 1 Maja, Staszica, Olsztyńskiej, Kujawskiej, Kaliskiej, Łowickiej, Chełmińskiej, Słonecznej, Sienkiewicza, Kempfinówka, Grota Roweckiego, Piłsudskiego, Kwiatowej oraz Okrzei.

W niedzielę na odcinku od skrzyżowania ulic Piłsudskiego z Grota Roweckiego, aż do ulicy Okrzei ruch prowadzony będzie tylko w stronę Okrzei. Częściowo wyłączone będą również: Olsztyńska od Wspólnej do Kujawskiej oraz ulica Okrzei od skrzyżowania z Kwiatową do skrzyżowania z Dąbrowskiego. Tutaj możliwy będzie przejazd wahadłowy.

Pozostałe ulice będą całkowicie wyłączone z ruchu. Jak dodaje Agnieszka Polek, na tych odcinkach są od kilku dni rozwieszone żółte tablice informujące o czasowym zamknięciu dróg. W związku z krótkotrwałym charakterem biegu nie jest planowane wyznaczanie objazdów.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy