Reklama

Reklama

Ranny policjant trafił do bełchatowskiego szpitala. Wypadek na al.Wyszyńskiego [FOTO][FILM]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu alei Wyszyńskiego z ul. Sercańską w Bełchatowie. Ranny został policjant. Funkcjonariusza zabrano do szpitala w Bełchatowie.

Reklama

Do zderzenia fiata 125p z policyjnym motocyklem doszło w poniedziałek 31 października po godzinie 13:00. Sytuacja miał miejsce na wysokości sklepu Biedronka, znajdującego się przy al. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, w miejscu skrętu w ul. Sercańską.

Nie są obecnie znane szczegóły wypadku. Ustalaniem przebiegu zdarzenia zajmują się funkcjonariusze, którzy na miejscu przesłuchali uczestników i świadków.

Wiadomo jedynie, że w wyniku zderzenia samochodu osobowego z policyjnym motocyklem ranny został kierujący jednośladem funkcjonariusz. Z obrażeniami nóg trafił do bełchatowskiego szpitala, gdzie znajduje się pod opieką zespołu medycznego.

Zarówno kierowca samochodu, jak i funkcjonariusz byli trzeźwi.

Uwaga kierowcy. Ruch na ulicach Bełchatowa i regionu w przeddzień Wszystkich Świętych jest wyjątkowo duży. Podobnie może być 1 listopada. Należy zatem zachować wzomożoną koncentrację i czujność.

Dodatkowo przypominamy, że trwa policyjna akcja pn. "Działania Wszystkich Świętych", która rozpoczęła się 28 października o ipotrwa do 2 listpada.

Jak informuje, KPP Bełchatów, 1 listopada mundurowi zadbają o bezpieczny dojazd do nekropolii, będą kierować ruchem drogowym, ułatwiać bezpieczny przejazd, powrót do domów.

- Jak co roku zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej, jeśli zaś będziemy musieli dojechać w rejon nekropolii własnym transportem zapoznajmy się z mapami przedstawiającymi zmiany w organizacji ruchu obowiązującymi w tym okresie - informuje Iwona Kaszewska, rzecznik bełchatowskiej policji.

W trakcie trwania działań policjanci sprawdzą :

 •     przestrzeganie ograniczeń prędkości na drogach dojazdowych do miast,
 •     stosowanie pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci,
 •     stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów,
 •     stosowanie się do ograniczeń oraz zakazu ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, z wyłączeniem autobusów,
 •     właściwe używanie świateł zewnętrznych pojazdów,
 •     stosowanie przez pieszych poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych.
Policjanci apelują :

 •     pozostawiajmy samochody w miejscach, gdzie nie zabraniają nam tego przepisy, nie powodujmy zagrożenia bezpieczeństwa, a także nie blokujmy ruchu innym,
 •     zwracajmy szczególną uwagę na pieszych,
 •     zadbajmy o własną widoczność,
 •     pomagajmy sobie wzajemnie,
 •     nie zostawiajmy w pojazdach przedmiotów wartościowych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy