Reklama

Reklama

Koronawirus w szkole z gminy Bełchatów. Część uczniów wróciła do nauczania zdalnego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Koronawirus w szkole z gminy Bełchatów. Część uczniów wróciła do nauczania zdalnego - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzelowie wrócili do zdalnego trybu nauczania. Ma to związek w wykryciem zakażenia COVID-19 wśród kilku podopiecznych placówki. Do stacjonarnego nauczania wrócą po odbyciu kwarantanny.

Reklama

Dwa tygodnie od rozpoczęcia roku szkolnego doszło w powiecie bełchatowskim do wykrycia zakażenia koronwirusem u uczniów jednej ze szkół. Chodzi o Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzelowie, gdzie w sumie u czwórki podopiecznych placówki, test na COVID-19 pokazał pozytywny wynik. Jak informuje dyrekcja, wirusa potwierdzono u dwóch uczniów klas ósmych, jednego klasy piątej oraz jednego klasy czwartej. W związku z tym szkoła zdecydowała, że w dniach od 14 do 20 września zajęcia dla dzieci z klas 4-8 będą odbywać się w trybie zdalnym.

Z informacji od dyrekcji wynika, że decyzja o tygodniu zdalnego nauczania wynika z faktu, że w związku z wykryciem zakażenia, również część nauczycieli trafiła na kwarantannę. Co za tym idzie, placówka nie jest w stanie zapewnić wszystkim dzieciom odpowiedniej opieki.

Na ten moment nie wiadomo, ilu dokładnie osób dotyczy kwarantanna. Dyrekcja zaznacza bowiem, że część uczniów z klas, w których wykryto zakażenie koronawirusem była zaszczepiona, nie zostanie więc objęta izolacją.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy