Reklama

Reklama

W Bełchatowie znów zabraknie prądu. Sprawdź gdzie i kiedy

Opublikowano: 29 października 2020 09:09
Autor: Emste | Zdjęcie: pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia W piątek, 30 października mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic muszą liczyć się z przerwami w dostawach energii elektrycznej. Jak informuje PGE Dystrybucja, utrudnienia wynikają z zaplanowanych na ten dzień prac konserwatorskich.

Reklama

PGE Dystrybucja poinformowała, o kolejnych wyłączeniach prądu w Rejonie Energetycznym Bełchatów. Na utrudnienia muszą przygotować się mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic.

Z zapowiedzi spółki wynika, że w piątek, 30 października, w godzinach od 07:30 do 13:30 prądu nie będzie na ulicach: Czaplinieckiej, Leśnej, dr. Włodzimierza Rodziewicza, płk. Ryszarda Kuklińskiego oraz Alei Włókniarzy. PGE Dystrybucja S.A. zaznacza przy tym, że przewidywany czas oraz zakres przerw w dostawach energii może ulec zmianie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.