Reklama

Reklama

Zwłoki starszej kobiety w domku jednorodzinnym. Strażacy musieli wyważyć drzwi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Zwłoki starszej kobiety w domku jednorodzinnym. Strażacy musieli wyważyć drzwi - Zdjęcie główne

foto Archiwum/Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W poniedziałek, 6 marca, służby zostały wezwane do jednego z domów w gminie Szczerców. Niestety, interweniujący strażacy, po siłowym wejściu do budynku, znaleźli tam martwą kobietę.

Reklama

W poniedziałek, 6 marca, po godzinie 14:20 strażacy z bełchatowskiej komendy, a także druhowie z OSP zostali wezwani do jednego z domów w miejscowości Zagadki niedaleko Szczercowa.

Zgłoszenie dotyczyło starszej kobiety, z którą sąsiedzi od pewnego czasu nie mieli kontaktu. Nikt jej nie widział, nie otwierała również drzwi ani nie odbierała telefonu. Niestety, po dotarciu służb, potwierdziły się najgorsze przypuszczenia.

- Drzwi były zamknięte, po ich wyważeniu okazało się, że w środku znajduje się około 74-letnia kobieta, bez czynności życiowych. Ze względu na stężenie pośmiertne odstąpiono od reanimacji – mówi Michał Wieczorek, rzecznik bełchatowskiej straży pożarnej.

Na miejscu była również pracownica Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w gminie Szczerców. To właśnie ona zawiadomiła służby. Swoje czynności prowadzili też policjanci.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE