Reklama

Reklama

Staranował barierki i zatrzymał się na drzewie. Co wydarzyło się na rondzie? [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Staranował barierki i zatrzymał się na drzewie. Co wydarzyło się na rondzie? [FOTO] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
17
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Mężczyzna staranował barierki przy bełchatowskim rondzie i uderzył w drzewo. Wcześniej miał doprowadzić do jeszcze jednej kolizji. Policjanci badają przyczyny wypadku, który miał miejsce przy Wojska Polskiego.

Reklama

Do tego groźnego zdarzenia doszło w czwartek, 27 kwietnia, około godziny 11:00. Jak wynika z relacji świadków wypadku, najprawdopodobniej mężczyzna kierujący osobówką, jadąc od strony ulicy Czaplinieckiej, dwukrotnie uderzył w tył jadącego przed nim samochodu. Później renault na rondzie wjechało na wysepkę rozdzielająca pasy ruchu, a następnie staranowało barierki odgradzające chodnik od drogi i zatrzymało się na rosnącym obok drzewie.

Jak przekazuje Michał Wieczorek, rzecznik straży pożarnej, gdy strażacy dotarli na miejsce, zespół pogotowia już zajmował się poszkodowanym 73-letnim mężczyzną, który ostatecznie został zabrany do szpitala. Na szczęście kierująca i pasażerka samochodu, w który uderzyło renault, nie ucierpiały w tym zdarzeniu.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policjanci zajęli się ustlaniem przyczyny i szczegółowego przebiegu zdarzenia. Obecnie jeszcze nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE