Reklama

Reklama

Długie kolejki w bełchatowskim magistracie. Urząd będzie czynny do... północy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Długie kolejki w bełchatowskim magistracie. Urząd będzie czynny do... północy - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Bełchatowa tłumnie ruszyli do urzędu miasta, aby dopełnić obowiązku spisowego. Przypomnijmy, że Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się już 30 września. W magistracie tworzą się kolejki, urząd ostatniego dnia spisu będzie czynny do… północy.

Reklama

W bełchatowskim magistracie tworzą się kolejki. Wszystko za sprawą kończącego się Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, który trwa tylko do 30 września. Okazuje się, że wielu bełchatowian obowiązek spisowy pozostawiło na ostatnią chwilę.

W urzędzie powstało specjalne stanowisko z dostępem do internetu, w którym można dokonać samospisu. Przeznaczone jest głównie dla osób, które nie mają dostępu do sieci. We wszystkim pomagają też urzędnicy. Teraz jest wręcz oblegane, bo liczba chętnych w ostatnich dniach gwałtownie wzrosła. Momentami na korytarzu czeka nawet kilkanaście osób.

- Czekam już jakieś czterdzieści minut, ale przyjdzie mi jeszcze posiedzieć, bo jestem dopiero siódma w kolejce – mówi jedna z bełchatowianek, czekająca na korytarzu magistratu.

W specjalnym pokoju urzędnicy pomagają wypełnić formularze. Jak informuje magistrat, aby wszystko przebiegało szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości.

Ze względu na duże zainteresowanie ze strony mieszkańców, w czwartek (30 września) punkt spisu w urzędzie miasta przy ul. Kościuszki będzie czynny od rana aż do północy.

Urząd zachęca też do spisania się w galerii Olimpia. Rachmistrzowie będą tam czekać na bełchatowianach w czwartek w godzinach 16-20.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy