Reklama

Reklama

Byłeś na tych mszach? Pilnie skontaktuj się z bełchatowskim sanepidem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Byłeś na tych mszach? Pilnie skontaktuj się z bełchatowskim sanepidem - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowski sanepid wydał apel skierowany do osób, które brały udział w nabożeństwach odprawianych w kościele w Wygiełzowie (gmina Zelów). Wierni mogli zakazić się wirusem SARS-CoV-2.

Reklama

Apel, jaki w poniedziałek, 25 stycznia wydał Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bełchatowie, skierowany jest do osób, które w minionym tygodniu brały udział we mszach świętych w parafii pw. Nawrócenia św. Pawła i Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Wygiełzowie. Sprawa ma związek z wykryciem koronawirusa u jednej z osób, które uczestniczyły w nabożeństwach – chodzi najprawdopodobniej o księdza, jednak tej informacji nie udało nam się potwierdzić w bełchatowskim sanepidzie.

- Osoby uczestniczące w mszach świętych, szczególnie te, które przystępowały do Komunii Świętej, u których występują objawy zakażenia, proszone są o niezwłoczny kontakt z lekarzem POZ, aby ustalić termin konsultacji – czytamy w komunikacie.

Wierni, którzy w dniach 17-20 stycznia uczestniczyli w nabożeństwach, są również proszeni o powiadomienie o tym fakcie sanepidu w Bełchatowie. Można to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu 44 631 31 08.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy