Reklama

Reklama

Bełchatów bez ciepłej wody. Do kiedy potrwają przerwy w dostawach?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

Bełchatów bez ciepłej wody. Do kiedy potrwają przerwy w dostawach?  - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od dziś, wszyscy odbiorcy PEC nie mogą liczyć na dostawy ciepła. Powodem są prace, prowadzone na os. Czaplineckim. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Reklama

Trwają prace w okolicy bloków 1-4 na os. Czaplineckim. Jak wynika z informacji podanych przez Urząd Miasta, przebudowie poddanych będzie blisko 300 metrów sieci ciepłowniczej.


- Ponadto zlikwidowany zostanie także węzeł grupowy, a w jego miejsce wybudowane będą cztery węzły indywidualne. Zakończenie prac i odtworzenie terenu planowane jest na koniec czerwca – dodają urzędnicy.


W związku z inwestycją, mieszkańcy Bełchatowa muszą przygotować się na przerwy w dostawach ciepłej wody. W dniach od 14 do 18 czerwca, ciepło nie popłynie do żadnego z odbiorców PEC, a także do OSiR Wawrzkowizna. Dla mieszkańców bloków 1-4 na os. Czaplineckim, ten okres wydłuży się do 21 czerwca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy