Reklama

Reklama

Szykuje się kolejna manifestacja w Bełchatowie. Na ulicach będą utrudnienia?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szykuje się kolejna manifestacja w Bełchatowie. Na ulicach będą utrudnienia?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony poniedziałek, 26 października przez Bełchatów przeszli protestujący, którzy nie zgadzali się z wyrokiem TK w kwestii tzw. "kompromisu aborcyjnego" - blokując przy tym ulice w centrum miasta. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się w mieście kolejnych manifestacji. Czy drogi znów będą zablokowane?

Reklama

Od kilku dni w całym kraju nie gasną napięcia i protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie "kompromisu aborcyjnego". Manifestacja odbyła się również w Bełchatowie – w poniedziałek, 26 października mieszkańcy tłumnie pojawili się na Placu Narutowicza, by później przejść ulicami miasta. Przeczytacie o tym w artykule Protest kobiet w Bełchatowie...

Sądząc po nastrojach, jakie panują w mediach społecznościowych, w Bełchatowie szykuje się kolejny protest. W tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnych doniesień, w mediach społecznościowych powstało jednak wydarzenie, datowane na dziś (28.10) na godzinę 17:00 - na ten moment chęc udziału zadeklarowało ponad 250 osób, kolejnych 500 jest zainteresowanych manifestacją. Kierowcy, którzy w tym czasie planują poruszać się po bełchatowskich ulicach powinni spodziewać się sporych utrudnień.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE